#bezpiecznyCaravaning

Bądź wolny i bezpieczny. Dołącz do akcji

Polska jest piękna

Ogólnopolska akcja Stowarzyszenia Polska Grupa Caravingowa „Bezpieczniejsze wakacje” mająca na celu promowanie idei caravaningu jako bezpiecznego sposobu na wypoczynek.

Z czym kojarzą Ci się kampery i przyczepy kempingowe? Wolność? Swoboda podróżowania? Możliwość nagłej zmiany planów? Brak rutyny? Do długiej listy zalet tej formy podróżowania w obecnych czasach należy dołączyć jeszcze jedno hasło: bezpieczeństwo. To właśnie w caravaningu możemy ograniczyć kontakt z innymi ludźmi i przedmiotami do niezbędnego minimum. Stąd wspólny pomysł różnych podmiotów na akcję #bezpieczniejszeWakacje.

Polska Grupa Caravaningowa

Do akcji #bezpieczniejszeWakacje włączyły się wszystkie firmy należące do stowarzyszenia „Polska Grupa Caravaningowa”. Mowa tu nie tylko o sprzedawcach nowych kamperów oraz przyczep kempingowych, ale także o wypożyczalniach oraz kempingach, które przygotowały swoje obiekty pod kątem nowej sytuacji.

Polski rynek caravaningowy

Dlaczego kamper czy przyczepa to #bezpieczniejszewakacje?

To proste. Swój dom na kołach to własne łóżko, kuchnia, sztućce, talerze, toaleta, łazienka i prysznic. Pobyt na kempingu w wydzielonej parceli to również gwarancja własnej, niczym niezaburzonej przestrzeni o wielkości często przekraczającej 80 metrów kwadratowych. Na niej postawimy nie tylko swój mobilny dom, ale także niezbędny ekwipunek, a i jeszcze zostanie miejsce na dodatki takie jak grill czy leżaki do opalania. Nie masz własnego pojazdu? Spokojnie, oferta polskich wypożyczalni jest bardzo bogata. Każdy z pojazdów jest dokładnie sprzątany, dezynfekowany oraz ozonowany.

Kamperem przez polskę

A może pobyt na kempingu nie jest dla Ciebie?

Posiadając kampera, mamy tak naprawdę pojazd autonomiczny. Duże zbiorniki na wodę, panele solarne i wydajne akumulatory pozwalają bytować przed wiele dni bez potrzeby podłączania się do zewnętrznych źródeł prądu czy też wody. Polska obfituje w wiele pięknych, ciekawych miejscówek „na dziko”, w których możesz wypocząć bez potrzeby kontaktowania się z kimkolwiek.

to

wolność podróżowania

bezpieczne grono

bezpiecznne otoczenie

Zajrzyj do zakładki „Aktualności”, w której znajdziesz wiele ciekawych materiałów przygotowanych przez partnerów medialnych Polskiej Grupy Caravaningowej. Jak pracować zdalnie w kamperze, czym jest #bezpiecznykamper i co zrobić, czy spędzić bezpieczne wakacje z dala od tłumów?