bezpieczniejszewakacje.pl

Strona tematyczna o podróżach, zdrowiu oraz diecie.

Ferie zimowe nad polskim morzem

Ferie zimowe nad polskim morzem

Nie ulega wątpliwości, że jedni ją kochają, inni za nią nie przepadają. Mowa oczywiście o zimie. Jest to specyficzna pora roku, która największą frajdę sprawia zwykle dzieciom. To właśnie w tym czasie organizowane są również ferie zimowe. Przyjęło się, że wyjeżdżając na ferie, najczęściej wybiera się miejscowości górzyste, mimo to świetną alternatywą jest także wyjazd nad polskie morze. Dlaczego warto zarezerwować wakacje właśnie tam? Gdzie się zatrzymać? Zachęcamy do lektury.

Zimowy urlop z dziećmi nad morzem – dlaczego warto?

Ferie zimowe nad polskim morzem to świetna okazja na rodzinny relaks. Przede wszystkim dlatego, że o tej porze roku nie ma tam tłumów, a powietrze jest czyste oraz zasobne w jod bardziej niż o każdej, innej porze roku. Co więcej, spacerując zimą plażą, można oczyścić drogi oddechowe, a także zahartować organizm. Takie półgodzinne spacery świetnie poprawiają również kondycję.

Rezerwując odpowiedni dom wczasowy, czy też hotel, warto zdecydować się na takie miejsce, które będzie przyjazne rodzinom, a także będzie zapewniało sporo atrakcji zarówno dorosłym, jak i najmłodszym. Tak, aby ferie zimowe spędzone nad morzem były niezapomniane i przywoływały szereg pozytywnych wspomnień.

Ferie nad morzem – gdzie się zatrzymać?

Jednym z bardziej polecanych miejsc jest z pewnością Dom Wczasowy Twardowski w Łebie, który przygotował specjalny pakiet dla rodzin, decydujących się spędzić tam swój urlop zimowy. Wybierając zatem pakiet „ferie nad morzem”, można skorzystać z wielu, ciekawych atrakcji.

Przede wszystkim rodzina otrzymuje komfortowy pokój z balkonem. Może także skorzystać ze śniadań oraz obiadokolacji serwowanych w formie bufetu szwedzkiego. Dodatkowo, w ofercie znajduje się kawa, herbata, ciasta, woda, niewyciskane soki oraz zupa dla dzieci.

Dorośli mogą skorzystać ze strefy Baltic Wellness & Spa, a także seansów zapachowych w saunie parowej. Dla dzieci natomiast został przewidziany szereg innych atrakcji. Mogą one wypożyczać gry, konsole, wziąć udział w ognisku z pieczeniem kiełbasek, w seansach filmowych z popcornem, skorzystać z wewnętrznej sali zabaw czy też zewnętrznego placu zabaw, jeśli pogoda na to pozwoli. Co więcej, w Domu Wczasowym Twardowski organizowane są również animacje dla starszych dzieci, między innymi pieczenie ciasteczek czy turnieje ping-ponga oraz zabawy i konkursy z nagrodami.

Ferie zimowe nad Morzem Bałtyckim również mogą być świetną atrakcją zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Jadąc tam, można na pewno uniknąć tłumów, a także powdychać jodu. Co więcej, spacery brzegiem morza świetnie hartują organizm. Rezerwując pobyt, warto zdecydować się na Dom Wczasowy Twardowski zlokalizowany w Łebie. Osoby zamawiające pakiet „ferie nad morzem”, mogą skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych przez dom wczasowy.

Udostępnij